Код 82

Нема на залиха
SKU
37448
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска пола в черно с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 7124
  Фустан - код 7124
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в сиво - код 4952
  Блуза - код 4952 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 4322 - бело
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тениска в цвят циклама с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в розово райе - код 4634
  Комплет - код 4634 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ - код 11933 - жолта
  Топ - код 11933 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71