Код 82

Нема на залиха
SKU
37449
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в бежово - код 2975
  Туника - код 2975
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 3978 - борда
  Комплет - код 3978 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия червено каре - код 7777 - 6
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмнозелено - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Комплет - код 0833 - розова
  Комплет - код 0833 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски сет от три части топ, панталонки, сако пепит в бяло и черно - код 2213
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Дълго дамско палто с колан в цвят горчица - код 0960
  Палто - код 0960 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Накъсани широки дамски дънки в синьо - код 4278
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11901
  Маица - код 11901 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71