Код 82

Нема на залиха
SKU
37452
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмносиво - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Блуза - код 1637 - небесно сина
  Блуза - код 1637 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Дамски суитшърт с щампа пайети в сиво - код 4415
  Дуксер - код 4415 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код 10240 - бела
  Код 10240 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамска риза с дълъг ръкав с ефектен леопардов десен - код 0323 - 2
  Кошула - код 0323 - 2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 4656
  Топ - код 4656 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски клин с висока талия - код 2285
  Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71