Код 8249

Нема на залиха
SKU
337381
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 2504 - небесно сина
  Фустан - код 2504 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3166
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4408 - зелена
  Фустан - код 4408 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7775 - бела
  Фустан - код 7775 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Елегантен дамски комплект сако без ръкави и къси панталонки в бяло - код 8281
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1299
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Тренерки-долен дел - код 4135 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 4135 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Туника - код 3579
  Туника - код 3579
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Черна тениска с принт - код 9362
  Маица - код 9362 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71