Код 8249

Нема на залиха
SKU
337426
MKD 318,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански костюм с връзки в две части в лилаво - код 9051
  Купачи - код 9051 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска пола в цвят мента с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортен комплект блуза и панталон в черно - код 2986
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 6223 - ментол
  Топ - код 6223 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Панталони - код 5435 - 2
  Панталони - код 5435 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71