Код 855 - 1

Нема на залиха
SKU
957
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско зимно пухено палто с копчета в цвят бордо - код 4664
  Палто - код 4664 - 5 - борда
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 4350
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3283 - 2
  Фустан - код 3283 - 2
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дълга дамска туника от плетиво с паднало рамо в сиво - код 7962
  Туника - код 7962 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 3091 - црна
  Топ - код 3091 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Сако - код 2461 - црна
  Сако - код 2461 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дълъг дамски елек грейка с цип в тъмносиньо - код 3211
  Елек - код 3211 - сина
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 10. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00