Код 855 - 4

Нема на залиха
SKU
960
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в зелено - код 6469
  Топ - код 6469 - 5 - зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 2663 - виолетова
  Фустан - код 2663 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 12050 - розова
  Блуза - код 12050 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 1413 - 1 - бело
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски топ потник с остро деколте с дантела в черно - код 4388
  Топ - код 4388 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2766 - црна
  Фустан - код 2766 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71