Код 862 - 1

Нема на залиха
SKU
38841
MKD 1.044,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска свободна туника с голо рамо в цвят тюркоаз - код 0738
  Туника - код 0738 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Туника - код 4972 - црна
  Туника - код 4972 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 2369
  Кардиган - код 2369 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Ефектно дамско яке от две материи - код 6288
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 8. Фустан - код 3497 - небесно сина
  Фустан - код 3497 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Блуза - код 0483 - шарена
  Блуза - код 0483 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71