Код 8676

Нема на залиха
SKU
40272
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 3786 - розова
  Тренерки - код 3786 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Туника - код 3121 - тиркизна
  Туника - код 3121 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Кардиган - код 2894 - ментол
  Кардиган - код 2894 - ментол
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 1361 - 3
  Тренерки - код 1361 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 11666 - црна
  Маица - код 11666 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски топ потник в синьо - код 9948
  Топ - код 9948 - небесно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Къс топ с връзки в розово - код 1284
  Топ - код 1284 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 2014
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Дънкови панталонки с копчета в светлосиньо - код 4308
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71