Код 882 - 1

Нема на залиха
SKU
41175
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в синьо с принт - код 18299
  Маица - код 18299 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 4556 - 1
  Комплет - код 4556 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлосиньо - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлозелено - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 5954 - 1 - бело
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 2922 - виолетова
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 2427
  Топ - код 2427
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 6224
  Фустан - код 6224
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71