Код 895

Нема на залиха
SKU
40756
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11893 - кремова
  Фустан - код 11893 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4673 - кремова
  Фустан - код 4673 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Палто - код 7940 - борда
  Палто - код 7940 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Къси панталонки в бяло - код 8256
  Кратки панталони - код 8256 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Палто - код 8746
  Палто - код 8746
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 11961 - бело
  Маица - код 11961 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71