Код 92 - 1

Нема на залиха
SKU
2805
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълъг суитшърт с качулка в бяло - код 1475
  Дуксер - код 1475 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код 10230 - бела
  Код 10230 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска блуза с къс ръкав с остро деколте камуфлажна - код 4376
  Маица - код 4376 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Палто - код 7940 - розова
  Палто - код 7940 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Блуза - код 1637 - небесно сина
  Блуза - код 1637 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 559 - кремова
  Фустан - код 559 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 1663 - розова
  Блуза - код 1663 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамска изчистена блуза в тъмнолилаво - код 4450
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71