Код 92 - 3

Нема на залиха
SKU
2807
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бежово - код 9914
  Топ - код 9914 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски спортен екип в масленозелено - код 8081
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 2328 - 2 - бело
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дамски топ бюстие в черно - код 11976
  Топ - код 11976 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Тренерки - код 2973
  Тренерки - код 2973
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Комплет - код 11980 - црна
  Комплет - код 11980 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71