Код 92

Нема на залиха
SKU
2804
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0984 - 2 - црна
  Фустан - код 0984 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска топла блуза в червено с принт - код 2535
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в светлосиньо - код 4701
  Блуза - код 4701
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2720 - бело
  Фустан - код 2720 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Тренерки-долен дел - код 8368 - црна
  Тренерки-долен дел - код 8368 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 7027 - пудра
  Фустан - код 7027 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 12710 - 4 - бела
  Блуза - код 12710 - 4 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 4873
  Кардиган - код 4873
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71