Код 923 - 3

Нема на залиха
SKU
893
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска изчистена тениска в бежово - код 3597
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка в светлосиньо - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Свободно дълго дънково яке в синьо - код 1609
  Јакна - код 1609 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 2890
  Фустан - код 2890
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Топ - код 1292 - сина
  Топ - код 1292 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 811,71