Код 923

Нема на залиха
SKU
891
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 10033 - бела
  Фустан - код 10033 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5488 - 4 - шарена
  Фустан - код 5488 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 4078 - црна
  Маица - код 4078 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Топ - код 5954 - 1 - бело
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 4261 - црна
  Маица - код 4261 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в синьо - код 4539
  Кардиган - код 4539 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 3091 - виолетова
  Топ - код 3091 - виолетова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Спортно-елегантен дамски комплект сако и панталон в тъмносиньо - код 215
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71