Код 923

Нема на залиха
SKU
895
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Фустан - код 3865 - црвена
  Фустан - код 3865 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Топ - код 11758 - жолта
  Топ - код 11758 - жолта
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Кратки панталони - код 0320 - 5
  Кратки панталони - код 0320 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Фустан - код 3865 - борда
  Фустан - код 3865 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 4500 - бело
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Панталони - код 3987 - капучино
  Панталони - код 3987 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Изчистен дамски топ потник в лилаво - код 0932
  Топ - код 0932 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71