Код 9242

Нема на залиха
SKU
40298
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в бяло - код 4857
  Блуза - код 4857 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско спортно долнище в бяло - код 1641
  Тренерки-долен дел - код 1641 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 4433 - црна
  Топ - код 4433 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Панталони - код 2788 - 6
  Панталони - код 2788 - 6
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 3497 - борда
  Фустан - код 3497 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71