Код 943

Нема на залиха
SKU
40318
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0414
  Блуза - код 0414
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Тренерки - код 3786 - розова
  Тренерки - код 3786 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Бяла тениска с принт - код 9362
  Маица - код 9362 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Кратки панталони - код 4510 - 1
  Кратки панталони - код 4510 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Тренерки - код 12034 - сина
  Тренерки - код 12034 - сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71