Код 97 - 1

Нема на залиха
SKU
1333
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2074 - циклама
  Фустан - код 2074 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2635
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 1272 - розова
  Фустан - код 1272 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2890
  Фустан - код 2890
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в сиво - код 6655
  Кардиган - код 6655 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 8081 - сиво
  Тренерки - код 8081 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71