Код 97 - 3

Нема на залиха
SKU
1335
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 4473 - црна
  Топ - код 4473 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Бански комплект в две части с връзки в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в черно - код 5343
  Блуза - код 5343 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Комплет - код 4875 - бела
  Комплет - код 4875 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят пудра - код 3255
  Џемпер - код 3255 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Маица - код 4374 - бело
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 11669 - црна
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.304,71