Код 97 - 5

Нема на залиха
SKU
1337
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6261 - циклама
  Фустан - код 6261 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0363 - небесно сина
  Фустан - код 0363 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9438 - небесно сина
  Фустан - код 9438 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 3786 - борда
  Тренерки - код 3786 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Къс дамски топ потник рипс в цвят шампанско - код 2208
  Топ - код 2208 - 3
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Купачи - код 8888 - шарена
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 3283 - 3
  Фустан - код 3283 - 3
  MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71