Код 97

Нема на залиха
SKU
1332
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0891 - розова
  Фустан - код 0891 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Туника - код 3579
  Туника - код 3579
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8841 - капучино
  Фустан - код 8841 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски клин в бежово - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 8858 - розова
  Фустан - код 8858 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Атрактивен къс топ потник в светлолилаво рипс - код 8804
  Маица - код 8804
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5690 - бела
  Блуза - код 5690 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71