Код 988

Нема на залиха
SKU
38373
MKD 522,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски елегантен къс топ потник в черно - 1396
  Топ - код 1396 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 2. Дамска тениска в светлосиньо с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Топ - код 11955 - жолта
  Топ - код 11955 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Фустан - код 6258 - 2
  Фустан - код 6258 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Панталони - код 2788 - 3
  Панталони - код 2788 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 4640 - розова
  Блуза - код 4640 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 1413 - 1 - бело
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71