Код 992

Нема на залиха
SKU
41189
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ бюстие в масленозелено - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код 13010 - бела
  Код 13010 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски топ потник с къдрички в бяло - 1287
  Топ - код 1287 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 11777 - сиво
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамска риза в червено - код 0638
  Кошула - код 0638 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски пуловер с едра плетка в бежово - код 4781
  Џемпер - код 4781
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Елегантно дълго дамско сако в червено - код 3716
  Сако - код 3716 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 11922 - црна
  Фустан - код 11922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71