Код 993

Нема на залиха
SKU
40939
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна риза в цвят праскова - код 8842
  Кошула - код 8842 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Разкроена дамска пола в червено - код 7400
  Сукња - код 7400 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски комплект сако с колан и панталон в бежово - код 0477
  Комплет - код 0477 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски бански в две части в меднокафяво рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 44477 - капучино
  Фустан - код 44477 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 2014
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Фустан - код 625 - светло сина
  Фустан - код 625 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71