Код 997

Нема на залиха
SKU
41270
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5543 - црна
  Фустан - код 5543 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна свободна дамска блузас голи рамене в черно - код 4253
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Ефектно дамско яке от две материи - код 6288
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки бяло - код 11989
  Топ - код 11989 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамско елегантно палто с копче в цвят капучино - код 4704
  Палто - код 4704 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен дамски топ къса тениска рипс с гол гръб в бяло - код 11927
  Топ - код 11927 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71