Код 998

Нема на залиха
SKU
41272
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 11493 - бело
  Блуза - код 11493 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 11973 - црна
  Фустан - код 11973 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2326 - окер
  Фустан - код 2326 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в синьо - код 2918
  Боди - код 2918 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6319 - шарена
  Фустан - код 6319 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска свободна туника с голо рамо в черно - код 0738
  Туника - код 0738 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в черно - код 5343
  Блуза - код 5343 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71