Код 998

Нема на залиха
SKU
41273
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в бяло с надпис - код 822
  Туника - код 822 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2794 - розова
  Фустан - код 2794 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 11978
  Маица - код 11978
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в червено - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско дълго палто в тъмнозелено - код 1566
  Палто - код 1566
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 11411 - 1 - црна
  Фустан - код 11411 - 1 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71