Комбинезон - код 440 - црвена

Нема на залиха
SKU
38227
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8125
  Фустан - код 8125
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 3747
  Топ - код 3747
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в светлосиньо - код 4811
  Кардиган - код 4811
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Атрактивно дълго дамско сако велур в цвят мента - код 8135
  Сако - код 8135 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 11985 - бело
  Фустан - код 11985 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 2389 - виолетова
  Маица - код 2389 - виолетова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 0817 - жолта
  Фустан - код 0817 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71