Комбинезон - код 716 - црна

Нема на залиха
SKU
38238
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комбинезон - код 0199 - црна
  Комбинезон - код 0199 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Стилен дамски гащеризон в черно - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Екстравагантна дамска блуза рипс с къдрички в цвят корал - код 1454
  Блуза - код 1454 - 5 - корали
  Најниско MKD 434,71
 4. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049
  Блуза - код 12049 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 4920 - капучино
  Фустан - код 4920 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0987 - бела
  Фустан - код 0987 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 38444 - розова
  Фустан - код 38444 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмносиво - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71