Комбинезон - код 772 - црна

Нема на залиха
SKU
39658
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9376 - кремова
  Фустан - код 9376 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 12050
  Блуза - код 12050
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Елегантна дамска блуза с ефектно деколте и голи рамене в бяло - код 0839
  Блуза - код 0839 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2058
  Фустан - код 2058
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Топ - код 5954 - 1 - бело
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Палто - код 7940 - сиво
  Палто - код 7940 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 0363 - небесно сина
  Фустан - код 0363 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71