Комбинезон - код 775 - бела

Нема на залиха
SKU
38148
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамско боди с къдрички в оранжево - код 3670
  Боди - код 3670 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Дамски дълъг елек в масленозелено - код 4020
  Елек - код 4020
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 4. Комплет - код 12056 - розова
  Комплет - код 12056 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сако - код 7490 - небесно сина
  Сако - код 7490 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Ефектен дамски топ с връзки в синьо - код 0958
  Топ - код 0958 - сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71