Комбинезон - код 775 - црна

Нема на залиха
SKU
38149
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Атрактивна свободна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 4253
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 5488 - 5 - шарена
  Фустан - код 5488 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1748 - црна
  Фустан - код 1748 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1689 - окер
  Фустан - код 1689 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивен дамски топ тениска къса рипс с гол гръб в светлорозово - код 11927
  Топ - код 11927
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 8917 - капучино
  Фустан - код 8917 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска къса дънкова пола в бежово - код 0923
  Сукња - код 0923 - 1
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71