Комбинезон - код 790 - црвена

Нема на залиха
SKU
38275
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в червено - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Къса дамска блуза рипс в черно - код 1271
  Блуза - код 1271 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Изчистен дамски топ потник в кафяво - код 0932
  Топ - код 0932 - кафеава
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Атрактивен дамски топ рипс в черно - код 0962
  Топ - код 0962 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5371 - сина
  Фустан - код 5371 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска плетена свободна жилетка с качулка в цвят пудра - код 9066
  Кардиган - код 9066 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска елегантна тениска с къдрички в тъмножълто - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71