Комбинезон - код 898 - бела

Нема на залиха
SKU
38282
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамски бански в две части в светлосиньо - код 9142
  Купачи - код 9142 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия в розово - код 6799
  Купачи - код 6799 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Палто - код 1695 - сиво
  Палто - код 1695 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в цвят шампанско - код 2208
  Топ - код 2208 - 3
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Дамски бански в две части в цвят циклама - код 2561
  Купачи - код 2561 - 2 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска дълга свободна плетена жилетка в сиво - код 2972
  Кардиган - код 2972 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивна дамска блуза рипс с голи рамене в цвят пудра - код 0936 - лице
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71