Комплет - код 103 - бела

Нема на залиха
SKU
37479
MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1661 - бело
  Комплет - код 1661 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Комплет - код 4577 - бело
  Комплет - код 4577 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 7166
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 12644
  Фустан - код 12644
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 5690
  Блуза - код 5690
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамско изрязано боди с връзки в бяло - код 2935
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в бежово - код 0869
  Топ - код 0869
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 6. Фустан - код 4511
  Фустан - код 4511
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 11978 - црна
  Маица - код 11978 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 1309 - бело
  Комплет - код 1309 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дълго зимно дамско ефектно черно яке от лъскава материя с цип и качулка - код 1915
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 10. Комплет - код 0335 - црна
  Комплет - код 0335 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71