Комплет - код 103 - црна

Нема на залиха
SKU
37480
MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1661 - црна
  Комплет - код 1661 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен комплект спортен панатлон и блуза с дълъг ръкав с леопардов мотив - код 5655
  Комплет - код 5655 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в светлосиво с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3865
  Фустан - код 3865
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Маица - код 2979 - пудра
  Маица - код 2979 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Фустан - код 1357
  Фустан - код 1357
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дълъг суитшърт с качулка в черно - код 1475
  Дуксер - код 1475 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71