Комплет - код 831 - шарена

Нема на залиха
SKU
37672
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 8177 - бела
  Тренерки - код 8177 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 12811 - ментол
  Топ - код 12811 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 7171 - 3
  Фустан - код 7171 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Спортски комплет - код 8081 - пудра
  Спортски комплет - код 8081 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 2082 - 1 - бело
  Комплет - код 2082 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Џемпер - код 0283 - розова
  Џемпер - код 0283 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8141
  Фустан - код 8141
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комплет - код 11988 - циклама
  Комплет - код 11988 - циклама
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.014,71