Кошула - код 115 - бела

Нема на залиха
SKU
37518
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 4539
  Кардиган - код 4539
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9368 - капучино
  Фустан - код 9368 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Къс дамски топ бюстие в оранжево - код 2541
  Топ - код 2541 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в бяло - код 4811
  Кардиган - код 4811 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски свободен кожен панталон с ластик в кафяво - код 5361
  Панталони - код 5361 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Маица - код 2389 - виолетова
  Маица - код 2389 - виолетова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 0483 - шарена
  Блуза - код 0483 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71