Кошула - код 115 - црна

Нема на залиха
SKU
37520
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2666 - пудра
  Фустан - код 2666 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска свободна жилетка с качулка в цвят горчица - код 9066
  Кардиган - код 9066 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивен къс дамски топ рипс в червено - код 13022
  Топ - код 13022 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Фустан - код 1733 - бела
  Фустан - код 1733 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4515 - црна
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Маица - код 3112 - бело
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71