Кошула - код 149 - бела

Нема на залиха
SKU
38100
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5142 - борда
  Фустан - код 5142 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски елек грейка с две лица в синьо - код 2531
  Елек - код 2531 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Панталони - код 1874 - кафеава
  Панталони - код 1874 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Ефектен дамски топ потник с голо рамо в червено - код 1293
  Топ - код 1293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 4046 - црна
  Блуза - код 4046 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 4260 - шарено
  Фустан - код 4260 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71