Кошула - код 339 - шарена

Нема на залиха
SKU
37878
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 0323 - шарена
  Кошула - код 0323 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска риза с дълъг ръкав с ефектен леопардов десен - код 0323 - 2
  Кошула - код 0323 - 2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дълъг дамски елек грейка с качулка в бордо - код 4138
  Елек - код 4138 - борда
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 2. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 3. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Къса дънкова пола в синьо с висока талия - код 3369
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Фустан - код 2074 - небесно сина
  Фустан - код 2074 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Комбинезон - код 6523
  Комбинезон - код 6523
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 4322 - бело
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 3786 - тиркизна
  Тренерки - код 3786 - тиркизна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71