Кошула - код 387 - шарена

Нема на залиха
SKU
38096
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4408
  Фустан - код 4408
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дуксер - код 1672
  Дуксер - код 1672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ потник в лилаво - код 2245 - лице
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Сако - код 2461 - црна
  Сако - код 2461 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 36755 - светло сина
  Маица - код 36755 - светло сина
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71