Кошула - код 502 - бела

Нема на залиха
SKU
38069
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5142 - кремова
  Фустан - код 5142 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бежово- код 3034
  Топ - код 3034 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Фустан - код 70433 - црна
  Фустан - код 70433 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7211 - црна
  Фустан - код 7211 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 11721 - црна
  Маица - код 11721 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Жилетка дълга плетена с качулка в цвят капучино - код 3162
  Кардиган - код 3162 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивен дамски топ къса тениска рипс с гол гръб в бяло - код 11927
  Топ - код 11927 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6940 - црна
  Фустан - код 6940 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71