Кошула - код 502 - циклама

Нема на залиха
SKU
38068
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6989 - 6
  Комплет - код 6989 - 6
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в жълто - код 8787
  Код 8787 - 3 - жолта
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 0960
  Палто - код 0960
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1430 - небесно сина
  Фустан - код 1430 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4640 - кремова
  Блуза - код 4640 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комплет - код 1647 - пудра
  Комплет - код 1647 - пудра
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71