Кошула - код 554 - бела

Нема на залиха
SKU
38257
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивен къс топ рипс в цвят капучино - код 0995
  Топ - код 0995 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 2074 - бело
  Фустан - код 2074 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Панталони - код 4895
  Панталони - код 4895
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в червено - код 12048
  Блуза - код 12048 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в лилаво - код 0157
  Блуза - код 0157 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 7034 - тиркизна
  Спортски комплет - код 7034 - тиркизна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмнозелено - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71