Кошула - код 555 - бела

Нема на залиха
SKU
37249
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2506
  Фустан - код 2506
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски свободен кожен панталон с ластик в цвят бордо - код 5361
  Панталони - код 5361 - 5 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 5648 - црвена
  Фустан - код 5648 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивна дамска дълга плетена жилетка в розово - код 7361
  Кардиган - код 7361 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект тениска и панталон в черно - код 5758
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Топ - код 0995 - зелена
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 2674 - шарено
  Фустан - код 2674 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71