Кошула - код 662 - бела

Нема на залиха
SKU
37513
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Атрактивен цял изрязан дамски бански - код 5558 - 3
  Купачи - код 5558 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 1637 - кафеава
  Блуза - код 1637 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 11974 - бело
  Комплет - код 11974 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски топ потник в цвят корал - код 2245
  Топ - код 2245 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в сиво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 4 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71