Кошула - код 821 - бела

Нема на залиха
SKU
38312
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в синьо - код 0422
  Елек - код 0422 - небесно сина
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Къса тениска с цип в черно - код 13040
  Маица - код 13040 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 1184
  Кардиган - код 1184 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 11881 - црна
  Фустан - код 11881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 1036
  Фустан - код 1036
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 7589
  Фустан - код 7589
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Панталони - код 1874
  Панталони - код 1874
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71